MOTORLU ÇATI MERDİVENİ

MOTORLU ÇATI MERDİVENİ: Çatı merdiveni seçenekleri arasından özelliklerine göre evinize en uygun hangisi ise seçiminizi o yönde kullanmanız gerekmektedir. Çatı merdiveni seçerken önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekmektedir. Önemli olan görsel mi yoksa işlevsellik mi yoksa neye mal olursa olsun ikisinin bir araya gelmesi mi. Hem görsel güzelliği hem de işlevselliği bir araya getiren merdiven türlerinden bir tanesidir. En önemli özelliklerinden bir tanesi ısı yalıtımı konusunda çok ciddi bir teknolojiyi içerisinde barındırmasıdır. Çatı katlarının en büyük sorunlarından biri olan ısı yalıtımı problemine çözüm olması bu merdivenin popülerliğini bir kat daha artırmaktadır. Kapak kısmında ısı yalıtımını sağlayan bir dolgu malzemesi bulunduran bu model dayanıklılık açısından da rakiplerini kenarda bırakmaktadır.

 

Motorlucatimerdiveni

 

Motorlu çatı merdiveni modelleri diğer merdiven türlerinden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi duman sensörünün bulunmasıdır. Bu tür bir özelliği diğer çatı merdivenlerinde bulamayacağınızı şimdiden belirtmek gerekmektedir. 200 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan bu merdivenler kullanıcıların sağlığı için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır. Elektrikli atı merdivenlerinin en büyük handikaplarından bir tanesi elektrik kesintisi gibi durumlarda merdivenin işleyemez hale gelmesidir. Fakro bunun da çözümünü bulmuş ve kullanıcıların hiçbir biçime mağdur olmamasını sağlamaya çalışmıştır. Koyulan ekstra aküler ile elektrik kesintisi sırasında bile aktif bir biçimde çalışan bu merdiven cinsi ortaya çıkabilecek bütün sorunları elimine etmektedir. 

 

Motorlucatimerdivenleri

 

Genel Özellikler

  • Sessiz motor
  • Manuel kullanım imkanı
  • Bir engel ile karşılaşma durumunda otomatik olarak durma
  • Isı yalıtımı
  • Modern görünüm
  • Şık tasarım
  • 200 kilogram taşıma kapasitesi

MotorlucatimerdivenlerimizMotorlucatimerdiveniuygulamasi

 

Tüm bu olumlu genel özelliklere rağmen ortaya çıkabilecek sorunlara karşı firma tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Bu önlemlerden en önemlisi de yedi gün yirmi dört saat yardım alınabilecek danışma hattıdır. Merdiveniniz ile alakalı bir sorun ortaya çıktığı zaman firmanın yetkililerinden yararlanmanız sizin için çok daha bilinçli bir seçim olacaktır. Diğer merdivenler gibi zahmetli açma kapama işlemlerini içinde barındırmayan bu merdiven kullanım kolaylığı ile senelerce size hizmet verecek bir kaliteye sahiptir.

 

Motorlucatimerdiveniornegi

Sitemap

Çatı Penceresi

Çatı Pencereleri